GRĮŽTI Į PRADŽIĄ

NAUJI  LIETUVOS  PATENTAI,  2017, 2018

Paskelbimo datos:

2018-01-10 ; 2018-01-25 ; 2018-02-12 ; 2018-02-26 ; 2018-03-12

 

Paskelbimo data: 2018-01-10

Patento Nr. 6485
Išradimo pavadinimas

Topinė kompozicija su aktyviaisiais junginiais iš C. sativa ir C. officinalis skirta odos pažeidimų mažinimui

   
Tarptautinė patentų klasifikacija

A61K 36/00 ; A61K 9/00

   
Išradėjai

Juozas ŠIURKUS, LT; Rimantas PEČIŪRA, LT

Savininkas

UAB ”SatiMed”, Konstitucijos pr. 7, LT-07308 Vilnius, LT

Šis išradimas pateikia topinę kompoziciją, apimančią esminių sinergetiškai veikiančių fito-aktyvių medžiagų derinį, kuriame yra nepsichotropiniai fitokanabinoidai iš Cannabis sativa augalo: kanabidiolis (CBC), kanabidiolinė rūgštis (CBDA), kanabivar inas (CBV) kanabigerolis (CBG) kartu su medetkų žiedų (Calendula officinalis) ekstraktu ir bazine kompozicija, užtikrinančia priešuždegimines, antioksidacines, minkštinamąsias ir baktericidines komponentų funkcijas. Ši topinė kompozicija yra minkštik lis, skirtas sumažinti odos sutrikimams, kuriuos sukelia atopinis dermatitas, dilgėlinė, radioterapija ir UV pažaidos bei aknė. Be to, topinė kompozicija gali sumažinti riebalų išsiskyrimą, palengvinti giluminį odos drėkinimą, sumažinti poras ir pasi žymi raminančiu poveikiu.

 

Patento Nr. 6486
Išradimo pavadinimas

Aliejinio gelio kompozicija su aktyviausiais junginiais iš C. sativa ir M. arvensis ir jos pateikimo sistema, skirta giliųjų audinių uždegimo ir skausmo mažinimui

   
Tarptautinė patentų klasifikacija

A61K 36/00 ; A61K 9/00

   
Išradėjai

Juozas ŠIURKUS, LT

Savininkas

UAB ”SatiMed”, Konstitucijos pr. 7, LT-07308 Vilnius, LT

Šis išradimas pateikia aliejinio gelio kompoziciją, kuri apima esminių sinergetiškai veikiančių fitoaktyvių medžiagų derinį su nepsichotropiniais fitokanabinoidais iš Cannabis sativa augalo: kanabidioliu (CBD), kanabidioline rūgštimi (CBDA), ka nabivarinu (CBV) ir kanabigeroliu (CBG), kartu su Olive europaea (alyvmedžių) vaisių aliejaus ekstraktu, Mentha arvensis lapų aliejumi ir koloidiniu bevandeniu silicio dioksidu, kurie užtikrina kanabinoidų patekimą į giliuosius audinius, siekiant sum ažinti skeleto raumenų ir sąnarių skausmą, ir uždegimą, kurį sukelia traumos ir (arba) artritas/osteoartritas (OA).

 

Patento Nr. 6487
Išradimo pavadinimas

Sistema ir būdas buhalteriniams duomenims tvarkyti naudojant dirbtinį intelektą

   
Tarptautinė patentų klasifikacija

G06K 19/00

   
Išradėjai

Filip BORCOV, LT

Savininkas

UAB ”Profis”, Taikos pr. 52C, 91212 Klaipėda, LT

Šiuo aprašymu pateikiamas techninis sprendimas – duomenų apdorojimo būdas, veikiantis kompiuteryje ar kompiuteriuose sujungtuose informaciniu tinklu - sistemoje. Minėtas būdas padeda žmogui tvarkyti ir apdoroti buhalterijos duomenis. Būdas veikia s u dirbtiniu intelektu, dėl ko sistema gali savarankiškai mokytis atlikti veiksmus ir/ar veiksmų etapus, kuriuos paprastai atlieka žmogus. Sistema gali mokytis savarankiškai stebėdama ir analizuodama žmogaus atliekamus veiksmus arba sistemą gali apm okyti žmogus, sistemos naudotojas. Sistema gali veikti priklausomai nuo jai suteikiamo savarankiškumo lygio. Kuo didesnis atliekamų veiksmų kiekis, tuo didesnė tikimybė sistemai tinkamai ir be klaidų išmokti konkretų veiksmą, tuo didesnis savarankiš kumas gali būti suteikiamas sistemai, žmogui paliekant tik priežiūros ir kontrolės funkcijas, bei neapibrėžtų situacijų sprendimą.