IndexBaigiamieji darbaiBibliotekos pastato istorijaDarbo laikasDestytojamsEkskursijosTikslasKontaktaiVeiklaKitaMokslo informacijos istekliaiŠaltinių citavimas ir literatūros sąrašų sudarymasRefworksEndnote onlineMendeleyInformacijos šaltiniai mokslinių tyrimųMokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros MTEPIMokslo rezultatų vertinimas Atviroji prieiga prie mokslo duomenų ir publikacijųAutorių teisės, mokslinė etika ir plagiato prevencijaAutorių teisės ir Kūrybinių bendrijų licencijosKaip rasti žurnalą moksliniam straipsniui publikuotiTemine-dalykaiTemine informacijaTemine gynybos technologiju vadybaLaisvos prieigos duomenu bazesDuomenu bazesTestuojamosNuorodosPublikacijosRegistravimo tvarkos aprašasMokslo sriciu klasifikacijaParodosParodu archyvasVirtualios parodosRenginiaiSiulyk knygaKlauskiteUžsisakykite konsultacijąGaukite naujienasOpen AiresablonasIndex_engwork hoursLibrary missionContactsTheses dissertationsScience publications PDBData baseskultūros naktis 2019 06 14Elektroniniai istekliai siuolaikinems studijomssmis
GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJOS
KARO MOKSLŲ IR TECHNOLOGIJŲ BIBLIOTEKA
Kultūros naktis su šauliais

2019 m. birželio 14 d. LKA Karo mokslų ir technologijų bibliotekoje (Šv.Ignoto g. 6) vyko renginys „Kultūros naktis su šauliais“, kuris buvo kultūros ir meno festivalio sudėtinė dalis.

Didelio lankytojų dėmesio sulaukė fotografijų paroda „Lietuvos šaulių sąjunga – 100 metų istorija“, kurioje eksponuojamos nuotraukos, atsispindinčios Lietuvos šaulių sąjungos šimtmetį. Lankytojai turėjo galimybę iš arčiau pažvelgti, kokia Šaulių sąjunga buvo tarpukaryje, stebėti organizacijos atsikūrimo momentus ir susipažinti su šių laikų šauliais. Ekspozicija apima svarbiausias ir pagrindines Lietuvos šaulių sąjungos veiklos sritis: karinį rengimą, sportą, kultūrą, bendradarbiavimą su kitomis organizacijomis, jaunųjų šaulių veiklą, savanorystę.
O į ekskursiją po buvusio Vilniaus jėzuitų noviciato (naujokyno) – architektūrinį ansamblį susirinko gausus istorija besidominačių žmonių būrys. 

Renginio organizatoriai: LKA Karo mokslų ir technologijų biblioteka, Lietuvos šaulių sąjunga.

„Kultūros nakties su šauliais‘ akimirkos – Gabrielės Nalivaikaitės ir Daivos Kalvaitienės nuotraukose.

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos
Karo mokslų ir technologijų biblioteka
Šilo g. 5A., LT-10322 Vilnius, tel. (8 5) 2735549
El. p. biblioteka@lka.lt